AktualnościAktualności / BPR rośnie

BPR rośnie
08
Mar
  • 569 wyświetleń
  • agencja, ogłoszenia

Do zespołu agencji interaktywnej Biuro Podróży Reklamy dołącza Przemysław Maszczyński, który będzie pełnił funkcję Graphic Designera. Maszczyński w branży reklamowej pracuje od 5 lat. Pracował dotychczas m.in. jako grafik i webdesigner w agencji MediaPress, był asystentem fotograficznym w domu produkcyjnym Melon, działał także jako freelancer, przygotowując projekty z zakresu projektowania graficznego.

Jest absolwentem Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych na kierunku „Sztuka nowych mediów”, ukończył także studium fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików. Ma również „na koncie” praktyki fotograficzne w berlińskim studiu KontrastFoto. Interesuje się projektowaniem graficznym, typografią, kinem europejskim, reklamą, fotografią i szeroko pojętą sztuką i kulturą.

Grono naszych stałych klientów i portfolio projektów, które realizujemy, od kilkunastu miesięcy bardzo dynamicznie rośnie i dlatego rozbudowujemy szybko zespół naszej agencji

– mówi Robert Sosnowski, dyrektor zarządzający Biura Podróży Reklamy.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy do agencji dołączyli m.in. Piotr Ochocki, który objął stanowisko Creative Manager i Marcin Kulczycki, który zajął się wspieraniem project managerów agencji w projektach zewnętrznych.

Kulczycki objął również nadzór nad własnymi projektami internetowymi Biura Podróży Reklamy (m.in. portal o tematyce designerskiej HITczySHIT.pl, projekt edukacyjny International Internet Certificate, czy BazarStron.pl – serwis z ofertami kupna i sprzedaży serwisów internetowych, domen oraz usług).

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI