AktualnościAktualności / Biuro Podróży Reklamy zdobywa nagrodę i wyróżnienie na Golden Arrow

  • 1591 wyświetleń
  • agencja, ogłoszenia

Biuro Podróży Reklamy zdobywa Nagrodę Główną oraz Wyróżnienie za kampanię „Charytatywni.allegro”. Biuro Podróży Reklamy otrzymało Nagrodę Główną w kategorii Wysyłka bezpośrednia BtoB oraz Wyróżnienie w kategorii Kampania zintegrowana BtoB za kampanię „Charytatywni.allegro – Podziel się tym co masz najlepszego”.

Konkurs Marketingu Bezpośredniego „Golden Arrow” to wyjątkowe wydarzenie w branży. Organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu i VFP Communications od 2006 r. Głównym celem konkursu jest promowanie efektywności w działaniach marketingowych. Jury ocenia zarówno sposób opracowania strategii kampanii reklamowych, jak i kreatywność oraz świeżość podejścia, jakimi powinny charakteryzować się poszczególne elementy kampanii.

Celem kampanii charytatywni.allegro było wprowadzenie na rynek charytatywnej platformy aukcyjnej portalu Allegro, dzięki której możliwe jest zbieranie funduszy na cele charytatywne oraz prowadzenie akcji CSR. Rozwiązaniem agencji była niestandardowa przesyłka składająca się z dwóch kopert: POMAGAM i NIE POMAGAM. Otwarcie przesyłki POMAGAM skutkowało uruchomieniem elektronicznego licznika odmierzającego 72 godziny. Zegara nie dało się zatrzymać. Odbiorca miał 72 godziny, żeby pomóc – uruchomić aukcję charytatywną. Dodatkowo aukcje i zaangażowanie firm było oceniane przez Macieja Budzicha i Natalię Hatalską. Ambasadorami projektu zostały topowe nazwiska sceny charytatywnej w Polsce – Anna Dymna, Ewa Błaszczyk oraz Jurek Owsiak.

Więcej o kampanii: https://biuropodrozyreklamy.com/?portfolio=allegro-charytatywni-allegro-podziel-sie-tym-co-masz-najlepszego/.

Więcej o konkursie: goldenarrow.pl.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI