AktualnościAktualności / Bez krawatów o projektach CSRowych

  • 1249 wyświetleń
  • agencja, ogłoszenia

12 maja odbędzie się spotkanie „PR bez krawatów o CSR”, które poświęcone będzie wyjątkowym kampaniom CSRowym w Polsce. Robert Sosnowski, właściciel oraz dyrektor zarządzający w agencji innowacyjnego marketingu internetowego Biuro Podróży Reklamy, opowie o kampanii „Charytatywni Allegro – podziel się tym, co masz najlepszego”. Przedstawiona zostanie również kampania „Małe Dzieła Sztuki” zrealizowana dla St. Majewski, producenta kredek Bambino. Patronem spotkania jest Mazowiecki oddział Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Charytatywni Allegro
Pomagasz czy nie pomagasz? Jak przekonać 500 PR Managerów oraz Rzeczników Prasowych największych firm i instytucji w Polsce, którzy pracują 24 godziny na dobę, a ich deadline zawsze jest na wczoraj, żeby poświęcili swój czas na pomoc innym? A przy okazji pomogli wprowadzić platformę charytatywni.allegro.pl na rynek? O niestandardowej kampanii, która rzuca wyzwania, angażuje, a przede wszystkim pomaga, opowie Robert Sosnowski, właściciel oraz dyrektor zarządzający w agencji innowacyjnego marketingu internetowego „Biuro Podróży Reklamy”.

Bambino: Małe Dzieła Sztuki
W ramach kampanii „Małe dzieła sztuki” realizowanej z okazji 125lecia St. Majewski, przeprowadzony został konkurs dla uczniów szkół podstawowych, którego tematem przewodnim był „Kolorowy Świat Bambino”. Dzieci nadsyłały prace, które były oprawiane i licytowane na charytatywnych aukcjach. Akcja słynie ze słynnego wtargnięcia do Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, które pomogło zebrać pieniądze dla chorej Patrycji, której marzeniem było polecieć do Japonii. Więcej o kampanii, jej realizacji i celach podczas spotkania „PR bez krawatów o CSR”!

Spotkanie odbędzie się 12 maja o godzinie 19.00 w kawiarni MiTo, ul. Ludwika Waryńskiego 28 (Metro Politechnika) w Warszawie. Organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności na adres kontakt@prbezkrawatow.pl.

PR bez krawatów
PR bez krawatów to seria cyklicznych spotkań ludzi zajmujących się szeroko pojętą komunikacją – public relations, marketingiem, brandingiem czy reklamą – w luźnej, przyjemnej atmosferze. Patronem spotkań jest Mazowiecki oddział Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI