AktualnościAktualności / Antalis rozpoczyna współpracę z Biurem Podróży Reklamy

  • 3567 wyświetleń
  • papier, poligrafia, zakupy

Wiodący dystrybutor papieru – Antalis Poland wybrał agencję Biuro Podróży Reklamy do przeprowadzenia kampanii promocyjnej marki.

Celem bezpośrednim kampanii jest pokazanie pracownikom działów kreacji jakie możliwości daje papier i druk oraz zainteresowanie niezwykle bogatą ofertą Antalis Polska.
BO12 to unikatowy zestaw 12 notesów zaprojektowanych przez 12 designerów, znanych w świecie projektowania graficznego. W każdym z notesów znajduje się wywiad z projektantami, na temat tego jak ważna jest jakość papieru już na etapie projektowania.

Graficy którzy zarejestrują się na stronie www.bo12.com, mają szansę otrzymać w prezencie od firmy Antalis wyżej wymieniony zestaw notesów.

Agencja odpowiedzialna będzie za kreację banerów i zakup mediów w internecie. W kampanii zostaną wykorzystane takie media jak: SEM, GDN, remarketing, email marketing oraz social media marketing.

Opiekę nad projektami po stronie klienta sprawuje Małgorzata Kozicka, Starszy Specjalista ds. Marketingu, natomiast po stronie agencji Tomasz Kułakowski, Junior Project Manager oraz Alicja Szewczyk, Project Manager.

Antalis jest liderem w dystrybucji materiałów służących do komunikacji wizualnej takich jak papiery dla poligrafii i biur, materiałów opakowaniowych czy tworzyw sztucznych. Od lat jest również na listach rankingowych największych przedsiębiorstw a od 2011 roku została członkiem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Jeden z ważnych odłamów jest dział papierów kreatywnych. Który w swojej ofercie ma bardzo rozbudowaną ofertę papierów ozdobnych przeznaczonych do komunikacji biznesowej i nieszablonowej. Są to papiery bardzo wysokiej klasy.

BO12-12covers2

BO12-totem

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI