PortfolioPortfolio / TURNER: Escape room – launch kanału TNT w Polsce

  • 3536 wyświetleń
  • ambient, event, facebook, media, tv, video, youtube

Kanał TNT Polska wybrał agencje Biuro Podróży Reklamy do realizacji kampanii ambientowo – digitalowej. Celem akcji ambientowej, która odbyła się 06.10.2015 r. – w dniu premiery kanału, było zainteresowanie odbiorców ofertą programową stacji i zachęcenie do śledzenia losów bohaterów serialu „Ostatni okręt”.

Działania ambientowe przygotowane przez Biuro Podróży Reklamy obejmowały przygotowanie Escape Room, który zlokalizowany był w sąsiedztwie Złotych Tarasów. Do sprawdzenia swoich możliwości wydostania się z zamkniętego pomieszczenia zaproszone zostały pary uczestników, którzy wcześniej zgłosiły chęć udziału poprzez wydarzenie stworzone na fanpage’u TNT Polska lub zgłosiły się bezpośrednio w dzień ambientu. Stworzony przez Agencję Escape Room bezpośrednio nawiązywał do fabuły flagowego serialu stacji TNT pt. „Ostatni okręt”, który zdobył ogromną popularność na całym świecie.

tnt-escape-room-post
tnt-escape-room-post2

Ambient trwał cały dzień od godziny 08:00 do godziny 21:00, przechodnie mogli śledzić poczynania uczestników na 2 telewizorach umieszczonych przed Escape Room’em a od godziny 10:00 uruchomiona została transmisja na żywo z całego wydarzenia, którą można było śledzić na kanale YouTube „TNT Polska”.

Dodatkowo całe wydarzenia agencja wsparła działaniami emisyjnymi na facebook’u polegające na promowaniu postów informujących o całym ambiencie oraz relacjonowaniu całego wydarzenia poprzez fanpage TNT Polska w czasie rzeczywistym.

Agencja przygotowała również Making of podsumowujący całe wydarzenie, który został umieszczony na kanale YouTube „TNT Polska”.

tnt-escape-room-pht1

tnt-escape-room-pht2

tnt-escape-room-pht3

tnt-escape-room-pht4

tnt-escape-room-pht5

tnt-escape-room-pht6

tnt-escape-room-pht7

tnt-escape-room-pht8

tnt-escape-room-pht9

Tagi aktualnego posta
Wszystkie Tagi
PORTFOLIO
NASI KLIENCI