PortfolioPortfolio / PROVIDENT: Fakty – kampania TV i digital

  • 3382 wyświetleń
  • finanse, tv, wideo, www

Zostaliśmy wybrani przez Firmę Provident jako wiodąca agencja kreatywno-strategiczna do realizacji kampanii reputacyjnej marki. W tym celu nakręciliśmy spot TV z wykorzystaniem tzw. Maszyny Rube Goldberga. Odpowiadaliśmy za przygotowanie kampanii od strony koncepcyjnej, kreatywnej i strategicznej. Strategia komunikacji opierała się na poinformowaniu odbiorców kampanii o różnorodnych osiągnięciach marki za pomocą zagadki, której osią jest tzw. Maszyna Rube Goldberga. Spot emitowany w telewizji i ma długość 60 sekund – co stanowi obecnie rzadkość wśród reklam TV, które dążą do najkrótszej możliwej formy emisji żeby zwielokrotnić kontakt odbiorców z przekazem. Provident stawia na jakość i długość takiej relacji i na innowację w komunikacji. 

Byliśmy również odpowiedzialni za przygotowanie dedykowanego Ladning Page faktyprovident.pl. Strona zawiera elementy Maszyny Goldberga, przy których zostały opisane fakty „z życia” Providenta.

Chcielibyśmy pochwalić się również zrealizowanym making off, który pokazuje jak wyglądało nagranie spotu od kuchni. Zapraszamy do obejrzenia spotu, making off oraz do odwiedzenia strony faktyprovident.pl

provident-fakty-photo

provident-fakty-photo1

provident-fakty-photo2

Tagi aktualnego posta
Wszystkie Tagi
PORTFOLIO
NASI KLIENCI