PortfolioPortfolio / PEPSICO: Rockstar Energy Drink – energetyzujący launch dwóch nowych smaków: Killer Citrus i Killer Grape

  • 5196 wyświetleń
  • ePR, facebook, fmcg, grafika, influence marketing, internet, kampania, kampania digital, kreacja, launch, Pepsico, Rockstar, social, social media, spot, strategia, video, youtube

Dla marki Rockstar Energy Drink z portfolio PepsiCo zrealizowaliśmy kampanię digitalową informującą o wejściu na rynek dwóch nowych smaków: Killer Citrus i Killer Grape. Produkty trafiły do sklepów w czerwcu 2018 roku. Zadaniem agencji było stworzenie energetyzujących kreacji video oraz linii graficznej na takie platformy jak Facebook, Instagram i YouTube.

W koncepcji wizualnej wykorzystane zostały nieprzeciętne, żywe kolory produktów oraz energetyzujący, sportowy footage. Całość łączył dynamiczny, nowoczesny efekt montażowy.

Zobacz video:

 

Design layoutu jest bardzo letni i pozytywny. Kreacja nastawiona była na dynamiczność związaną z letnimi sportami wpisującymi się w charakter brandu kierowanego do aktywnych konsumentów. Posty z kolorowymi kreacjami wywoływały wiele pozytywnych reakcji u odbiorców.
Wybrane kreacje:Do współpracy zaangażowaliśmy dwóch influencerów: Dezy i GilathissNew. Dezy to uzdolniony, młody YouTuber. Łączy w sobie niesamowitą pasję do gier i tworzenia muzyki. W swoich video mówi też o podróżach i o rzeczach, które są na topie. Nowe smaki Rockstar Energy Drink pojawiły się w odcinku twórcy na temat procesu powstawia piosenki w określonym czasie – w 10 minut, w minutę i w 10 sekund. W ramach współpracy Dezy opublikował również post na Facebooku i post na Instagramie. Video Dezego osiągnęło 228 000 wyświetleń i 18 000 polubień.

GilathissNew to charyzmatyczny gracz, zajmujący się różnymi grami komputerowymi. Na jego kanale można znaleźć zarówno gry AAA, jak i niezależne. W odcinku z rozgrywką GilathissNew opowiedział o dwóch nowych smakach Rockstar Killer oraz zorganizował konkurs dla fanów. Oprócz wideo na YouTube, Gilathiss opublikował również post na Facebooku i Instagramie. Film osiągnął 119 000 wyświetleń, 10 000 polubień i został skomentowany ponad 10 000 razy.

Zobacz też inne nasze kampanie dla marki Rockstar Energy Drink:
ROCKSTAR ENERGY DRINK – kampania digital w duchu Party Like a Rockstar

Tagi aktualnego posta
Wszystkie Tagi
PORTFOLIO
NASI KLIENCI