PortfolioPortfolio / ASUS: In search of incredible

  • 3035 wyświetleń
  • ambient, elektronika, facebook, media, social, wideo

W okresie czerwiec – lipiec 2013 dla ASUS Polska i Intel zrealizowaliśmy kampanię In Search of Incredible. Kampania była częścią międzynarodowej akcji ASUS ale została zrealizowana w oparciu o nasz oryginalny pomysł. Akcja łączyła w sobie: experiential marketing, ambient i social media marketing. 

Głównym elementem kampanii były  3 strefy firm ASUS oraz Intel, które powstały na dworcach kolejowych w Warszawie, Katowicach  i Gdyni. W każdej ze stref było można obejrzeć urządzenia mobilne ASUSa, pracujące na procesorach Intel: ultrabooki z serii VivoBook oraz tablety VivoTab i Fonepad oraz wziąć udział w nietypowej zabawie.

W każdej ze stref uczestnikom zabawy udostępniliśmy ultrabooki z serii ASUS VivoBook. Zainstalowana na nich  specjalna aplikacja, wykorzystując technologię greenbox, „przenosiła” uczestników akcji w kilka  egzotycznych miejsc na podstawie wyboru trzech kluczowych słów. Na ekranie VivoBooka mogli zobaczyć siebie na tle Wielkiego Kanionu, tropikalnej plaży, przestrzeni kosmicznej lub pod wodą  (emisja obrazu z kamery na tle video w real time).

asus-in-search-of-incredible-okno1

asus-in-search-of-incredible-okno2

asus-in-search-of-incredible-okno3

asus-in-search-of-incredible-okno4

asus-in-search-of-incredible-okno5

asus-in-search-of-incredible-okno6

asus-in-search-of-incredible-okno7

W sumie dostępnych było 10 wirtualnych lokalizacji. Uczestnicy zabawy mogli natychmiast podzielić się tym widokiem na Facebooku , a także za pomocą tabletu ASUS VivoTab zrobić sobie zdjęcie na tle niezwykłej scenerii.

asus-in-search-of-incredible-photo1

asus-in-search-of-incredible-photo8

asus-in-search-of-incredible-photo6

asus-in-search-of-incredible-photo2

asus-in-search-of-incredible-photo3

asus-in-search-of-incredible-photo4

asus-in-search-of-incredible-photo5

asus-in-search-of-incredible-photo7

asus-in-search-of-incredible-photo9

Głównym celem kampanii In Search of Incredible była promocja urządzeń mobilnych  ASUS VivoBook ASUS VivoTab  oraz  ASUS Fonepad , pracujących na procesorach firmy Intel. Do wizyty w strefach zachęcały  15-sekundowe spoty video , emitowane na  video boardach  w centrach Warszawy, Katowic i Gdyni oraz na dworcach w tych 3 miastach, w czasie trwania akcji. Spoty zostały wyświetlone w sumie  5 200 razy.

Przebieg kampanii można było śledzić na profilu ASUS Polska na Facebooku: www.facebook.com/ASUS.Polska.

W akcji wzięło udział ponad  25 000 osób , z czego  1 020 „wybrało” się w podróż za pomocą naszej green boxowej aplikacji . W efekcie udostępnień zdjęć z aplikacji o akcji dowiedziało się ponad 100 000 userów Facebooka .

Tagi aktualnego posta
Wszystkie Tagi
PORTFOLIO
NASI KLIENCI