PortfolioPortfolio / TEATR SYRENA: Kampania

  • 1695 wyświetleń
  • event, sztuka, teatr

W ramach współpracy z warszawskim Teatrem Syrena, Biuro Podróży Reklamy zajęło się promocją dwóch dużych wydarzeń. Pierwszym z nich był Nowojorski Festiwal Monodramu – United Solo Europe. Największy na świecie festiwal monodramów goszczący wybitnych aktorów. W 2010 roku United Solo powstało jako największy festiwal monodramów na świecie oferując rekordową liczbę przedstawień każdego roku w Theatre Row, w epicentrum światowej rozrywki przy 42 ulicy na Manhattanie. Równolegle do bazowego festiwalu w Theatre Row w Nowym Jorku, United Solo deleguje wyselekcjonowaną grupę monodramów na specjalną prezentację w Europie. W 2013 roku United Solo zainaugurowało program w Europie prezentując przedstawienia w wykonaniu uznanych na świecie twórców.

Kolejnym wydarzeniem był cieszący się ogromną popularnością spektakl „Halo Szpicbródka” uhonorowany Złotą Nagrodą KTR 2013, Złotym Liściem Retro na jubileuszowym X Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga i nominacją do Róży Gali dla Piotra Polka za rolę Freda Kampinosa/Szpicbródki.

W ramach realizowanych działań byliśmy odpowiedzialni za promocję wydarzeń online zarówno w sieci reklamowej Google jak i w serwisach społecznościowych.

Tagi aktualnego posta
Wszystkie Tagi
PORTFOLIO
NASI KLIENCI