PortfolioPortfolio / ALMATUR: Almatur z Marcinem Gortatem dla dzieci żołnierzy

  • 1562 wyświetleń
  • ambient, dzieci, facebook, konkurs, turystyka

Biuro podróży Almatur podjęło tego lata współpracę z fundacją Marcina Gortata „MG13. Mierz Wysoko”. W ramach współpracy Almatur zdecydował się przekazać 100 miejsc na swoich obozach dzieciom, których ojcowie pełnią służbę wojskową na polskich misjach w Afganistanie. Dzieci z tych domów pojechały na obozy sportowe sygnowane przez Marcina Gortata.

Na profilu Facebook’owym Almatur został także zorganizowany konkurs z Marcinem Gortatem pt. „Gdzie jest piłka?”. Konkurs polegał na prawidłowym wskazaniu, w jakim miejscu znajduje się aktualnie piłka, którą Marcin Gortat „zgubił” na jednym z obozów Almatur. Piłka zakrywała kadr zdjęcia, które pokazywało dane miejsce. Co dwa dni pokazywana była coraz większa powierzchnia zdjęcia odsłaniając w ten sposób na koniec każdego tygodnia cały krajobraz.

Konkurs miał cztery rundy, co tydzień ktoś wygrywał nagrody. Najszybsi użytkownicy wygrywali piłki i koszulki z autografami Marcina. Pomiędzy zadaniami Marcin Gortat w zabawny sposób komentował poczynania uczestników konkursu w formie krótkich, zabawnych dymków komiksowych. Pojawiały się również podpowiedzi, co do miejsc, w których znajduje się piłka.

almatur-z-marcinem-gortatem-dla-dzieci-zolnierzy-post1

almatur-z-marcinem-gortatem-dla-dzieci-zolnierzy-post2

almatur-z-marcinem-gortatem-dla-dzieci-zolnierzy-post3

almatur-z-marcinem-gortatem-dla-dzieci-zolnierzy-post4

Tagi aktualnego posta
Wszystkie Tagi
PORTFOLIO
NASI KLIENCI