PortfolioPortfolio / SONY: Psychozabawa – aplikacja

  • 1507 wyświetleń
  • aplikacje, elektronika

W 2008 roku na zamówienie  Sony  stworzyliśmy aplikację o nazwie  Psychozabawa , która umieszczona w serwisie www.Sony.pl umożliwia użytkownikom  określenie własnych potrzeb  dzięki udzieleniu odpowiedzi na 15 prostych pytań.

Ze względu na udzielone odpowiedzi użytkownicy są klasyfikowani  do 6 profili osobowościowych, którym przyporządkowane są produkty . Dzięki temu łatwiej i szybciej można wybrać sobie któryś z produktów Sony bez konieczności zagłębiania się w informacje produktowe, specyfikacje. Użytkownik zawsze  wybiera spośród 2-3 produktów , a nie kilkunastu bądź kilkudziesięciu modeli.

Cała zawartość aplikacji (produkty, zdjęcia, opisy) jest edytowalna (xml). W roku 2009 w ramach projektu Psychozabawa II zrealizowaliśmy upgrade aplikacji,  zwiększając jej funkcjonalność  i wprowadzając do niej wszystkie produkty Sony  (powiększyliśmy liczbę kategorii prodkutów z 5 do 10). W roku 2010 w ramach projektu Psychozabawa III zrealizowaliśmy kolejny upgrade aplikacji i stworzyliśmy  wersję uniwersalną  do wykorzystania na innych rynkach , na których operuje Sony. Trzymamy kciuki za międzynarodowy sukces naszego rozwiązania. Odpowiadaliśmy za  stronę wizualną  oraz programowanie . Aplikacja została zrealizowana we Flash i Flex.

Zaproszenie do gry

sony-psychozabawa-aplikacja-okno1

Ankieta

sony-psychozabawa-aplikacja-okno2

Profil: Kreator Trendów

sony-psychozabawa-aplikacja-okno8

Profil: Towarzyski przyjaciel

sony-psychozabawa-aplikacja-okno3

Profil: Indywidualista

sony-psychozabawa-aplikacja-okno4

Profil: Miłośnik nowinek

sony-psychozabawa-aplikacja-okno5

Profil: Zwolennik korzyści

sony-psychozabawa-aplikacja-okno6

Profil: Zwolennik funkcjonalności

sony-psychozabawa-aplikacja-okno7

Tagi aktualnego posta
Wszystkie Tagi
PORTFOLIO
NASI KLIENCI