PortfolioPortfolio / LUXMED: Drzewa Życia – kampania produktowa 2014

  • 3124 wyświetleń
  • ambient, media, strategia, wideo, zdrowie

Drzewa to symbol długowieczności, życia, ekologii. O drzewa należy dbać tak samo, jak o swoje zdrowie. Łącząc te dwa elementy  LUX MED nazwał swoje pakiety medyczne nazwami drzew. Z tej okazji w połowie września 2015 roku rozpoczęliśmy informacyjno – edukacyjną kampanię dla sieci prywatnej opieki zdrowotnej LUX MED pt. „Drzewa Życia” która trwała od połowy września do połowy października.

Głównym elementem akcji były niestandardowe na rynku polskim nośniki – mini billboardy, które z dokładnością odwzorowywały  tradycyjne billboardy w skali 1:12. Łącznie w 8 parkach w Polsce, zostało ustawionych ponad 100 tabliczek, które zachęcały do szanowania zieleni. Idea akcji łączyła nazwy planów medycznych firmy Lux Med z gatunkami drzew. Były to takie gatunki jak: dąb, brzoza, jarzębina, orzech, jodła, sosna, platan. Każdy nośnik nawiązywał do innego gatunku drzewa, na przykład billboard z informacjami o planie medycznym „Dąb”, został ustawiony pod dębem, tak jak „Jarzębina” pod jarzębiną.

W ramach kampanii przeprowadzona została sesja zdjęciowa we współpracy z Minimondo, zdjęcia stanowią niecodzienny sposób zainteresowania kampanią, a ostateczne efekty akcji dostępne są na video:

Cała kampania wspierana była przez patronów medialnych: Wirtualna Polska, oraz serwisy: Palapa, Purpose, Lubię Drewno.

Za realizację kampanii odpowiadał Maciej Mazur – Project Manager agencji Biuro Podróży Reklamy. Koncept kampanii został opracowany przez Roberta Sosnowskiego (Managing Director) i Łukasz Ludkowski (Senior Creative Manager).

Po stronie klienta, kampanię nadzorowała Magdalena Trzcińska, Koordynator Projektów Marketingowych i Maciej Kuźma, Manager Marketingu Produktów LUX MED Sp. z o. o.

luxmed-drzewa-zycia-bannery

luxmed-drzewa-zycia-photo1

luxmed-drzewa-zycia-photo2

luxmed-drzewa-zycia-photo3

luxmed-drzewa-zycia-photo4

luxmed-drzewa-zycia-photo5

Tagi aktualnego posta
Wszystkie Tagi
PORTFOLIO
NASI KLIENCI