PortfolioPortfolio / PPG: Dekoral Fashion w socialu

  • 1597 wyświetleń
  • diy, facebook, media, social, strategia, www

Biuro Podróży Reklamy w roku 2014 dla marki  Dekoral Fashion  prowadzi złożoną kampanię wykorzystującą zarówno kanały komunikacji online jak i offline pt. Kolorowa Polska. W ramach kampanii realizujemy również działania socialowe na Facebooku wykorzystując fanpage Dekoral Fashion.

Zadaniem agencji jest opieka nad profilem brandowym i  pozyskanie 20 000 nowych aktywnych, zaangażowanych użytkowników . Poszerzenie społeczności na Dekoral Fashion odbywa się poprzez optymalizację  social media optimization (SMO) , stron Kolorowa Polska oraz Kolor i Wnętrze. W ramach prowadzonych działań prowadzone są również działania emisyjne z wykorzystaniem  Facebook Ads . Do zadań agencji należy również  stworzenie spójnej strategii związanej z prowadzeniem i redagowaniem profilu , tworzeniem  dedykowanych grafik  oraz dostosowaniem  identyfikacji wizualnej  i treści publikacji do kolejnych etapów kampanii Kolorowa Polska.

Dzięki prowadzonym działaniom fanpage Dekoral Fashion pod względem ilości fanów w kategorii Budownictwo plasuje się na 4 miejscu z 110 miejsc, natomiast w kategorii Dom i Ogród na 20 z 254.

ppg-dekoral-fashion-w-socialu-post1

ppg-dekoral-fashion-w-socialu-post2

ppg-dekoral-fashion-w-socialu-post3

ppg-dekoral-fashion-w-scoialu-post4

ppg-dekoral-fashion-w-socialu-post5

ppg-dekoral-fashion-w-socialu-post6

ppg-dekoral-fashion-w-socialu-post7

ppg-dekoral-fashion-w-socialu-post9

ppg-dekoral-fashion-w-socialu-post10

Tagi aktualnego posta
Wszystkie Tagi
PORTFOLIO
NASI KLIENCI