PortfolioPortfolio / AMTRA: social + konkurs

  • 1971 wyświetleń
  • facebook, konkurs, media, motoryzacja, wideo, youtube

Od kwietnia 2015 r. dla marki Moje Auto prowadzimy na Facebooku fanpage „Moje Auto Zawsze Zadbane”. Celem komunikacji jest pokazanie konsumentom niezwykle szerokiej gamy produktów marki oraz zachęcenie do samodzielnego dbania o czystość samochodu za pomocą produktów Moje Auto. W ramach prowadzenia fanpage’a tworzymy grafiki takie jak: cover photo, awatary, infografiki, kalambury, grafiki konkursowe. Komunikację wspierają działania emisyjne z wykorzystaniem Facebook Ads i zdarzeń sponsorowanych oraz postów sponsorowanych.

W obrębie działań przygotowaliśmy niezwykły konkurs. Zgłaszający wstawiali pod postem konkursowym zdjęcia Swoich brudnych samochodów. Do zwycięzcy przyjeżdżała ekipa myjąca składająca się z czterech modelek, które myły pojazd produktami Moje Auto oraz wręczały zwycięzcy pakiet kosmetyków samochodowych. Konkurs miał 4 odsłony, cała akcja była wspierana filmem promocyjnym umieszczonym na kanale YouTube z każdego wyjazdu agencja przygotowała foto oraz video relację, które umieszczane były na fanpage oraz kanał Youtube.

moje-auto-post1

moje-auto-post2
Agencja odpowiada również za prowadzenie kanału YouTube Moje Auto, wgrywanie filmów oraz tworzenie videorelacji z wyjazdów konkursowych, które później umieszczane są na kanale Moje Auto.

Tagi aktualnego posta
Wszystkie Tagi
PORTFOLIO
NASI KLIENCI