PortfolioPortfolio / BONDEX: kampania 2015

  • 1837 wyświetleń
  • diy, eRzecznik, facebook, kampania digital, media, social, youtube

W kwietniu 2015 roku Biuro Podróży Reklamy dla marki Bondex – czołowego producenta wysokiej jakości środków do ochrony i dekoracji drewna rozpoczęło kampanię w digitalu. W ramach zaplanowanych działań prowadziliśmy konto Ekspert Bondex na forach, blogach, w mediach społecznościowych, związanych z ochroną, renowacją drewna i wszędzie tam gdzie internauci dyskutują na temat tego, jakich produktów użyć do zabezpieczenia powierzchni drewnianej na zewnątrz lub wewnątrz swojego domu, mieszkania. Monitorując sieć Ekspert Bondex każdego dnia odpowiadał na pytania internautów, którzy nie wiedzą np. jak odnowić taras – krok po kroku tłumacząc całą procedurę.

Prowadzona komunikacja polegała na dostarczaniu użytkownikom spersonalizowanych porad, dotyczących nie tylko odpowiedniego użycia produktów Bondex, ale także wiedzę specjalistyczną dotyczącą zabezpieczania i renowacji drewna, tak by użytkownik uzyskał zamierzony efekt – również dekoracyjny. Prowadzone działania miały charakter edukacyjny, społecznościowy i produktowy.

Aktywność ta wspierana była poprzez działania emisyjne: SEA, Facebook Ads oraz emisję filmów instruktażowych na YouTube.

bondex-2015-bannery

Tagi aktualnego posta
Wszystkie Tagi
PORTFOLIO
NASI KLIENCI