PortfolioPortfolio / BIZNES LINK: nowa marka

  • 2303 wyświetleń
  • e-commerce, media, strategia, www

W 2015 roku zostaliśmy wybrani przez markę Bizneslink do kompleksowej obsługi marketingowej firmy. Bizneslink to marka parasolowa dla platform zakupowych typu B2B (HoReCa Link, Biznes Link Enterprise, Portal Zamówień, Denta Link), dedykowanych różnym branżom.

bizneslink-coverphoto

Dla BiznesLink przygotowaliśmy responsywną stronę www. W ramach naszych działań, byliśmy odpowiedzialni za stworzenie konceptu działań reklamowych, opracowanie logotypu oraz za przygotowanie niestandardowej akcji direct marketing dla platformy e – commerce Horecalink.pl

bizneslink-logo

Jednym z naszych pomysłów na akcję direct marketingową było wydrukowanie logotypu horecalink na 100 pudełkach do pizzy i wysłanie ich do 100 właścicieli pizzerii. Zaproponowaliśmy aby w pudełku znalazła się gazetka produktowa, kupon rabatowy oraz obrandowany gadżet.

bizneslink-landingpage

Nasza strategia zawierała działania zarówno online jak i offline. Na potrzeby kampanii opracowaliśmy liczne materiały graficzne, billboardy oraz infografiki. W ramach kampanii zaproponowaliśmy również przeprowadzenie konkursu dla właścicieli gastronomii.

bizneslink-kurier

bizneslink-corporate-kupon
bizneslink-corporate-keyvisual

bizneslink-corporate-grafika6

bizneslink-corporate-banery2

bizneslink-corporate-banery

bizneslink-corporate-infografika

bizneslink-corporate-guideline2

bizneslink-corporate-gazetka

bizneslink-corporate-billboard

Tagi aktualnego posta
Wszystkie Tagi
PORTFOLIO
NASI KLIENCI