PortfolioPortfolio / BIK: buduj dobrą historię na Facebooku

  • 2038 wyświetleń
  • aplikacje, biuro, eRzecznik, facebook, finanse, social

Od maja 2014 r. dla Biura Informacji Kredytowej prowadzimy na Facebooku fanpage „Buduj dobrą historię” www.facebook.com/budujdobrahistorie. Celem komunikacji jest pokazanie konsumentom możliwości świadomego korzystania z potencjału, jaki daje własna wiarygodność finansowa. Wdrożona strategia komunikacji kładzie mocny nacisk na edukowanie i przedstawianie pozytywnych skutków budowania dobrej historii kredytowej. W ramach prowadzenia fanpage’a tworzymy grafiki takie jak: cover photo, awatary, infografiki, rebusy, grafiki konkursowe.

bik-buduj-dobra-historie-na-facebooku-post1

bik-buduj-dobra-historie-na-facebooku-post3

bik-buduj-dobra-historie-na-facebooku-post2

bik-buduj-dobra-historie-na-facebooku-post4

W ramach realizowanej strategii zostały stworzone m.in.:

bik-buduj-dobra-historie-na-facebooku-gra1
bik-buduj-dobra-historie-na-facebooku-gra2

Komunikację wspierają działania emisyjne z wykorzystaniem Facebook Ads i zdarzeń sponsorowanych oraz postów sponsorowanych.

W obrębie działań prowadzimy również konto eRzecznika BIK na forach, blogach, mediach społecznościowych itd. związanych z tematyką finansową oraz usługami BIK i wszędzie tam, gdzie internauci rozmawiają o Biurze Informacji Kredytowej. Działania obejmują monitoring sieci i udzielanie odpowiedzi eksperckich na tematy i wzmianki dotyczące BIK.

Tagi aktualnego posta
Wszystkie Tagi
PORTFOLIO
NASI KLIENCI